Logowanie | Rejestracja
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
KATALOG PRODUKTÓW ONLINE 2019

Sprawdź pełen asortyment Decopatch przeglądając nasz katalog produktów w wersji online.

FILM INSTRUKTAŻOWY-KRZESŁO
Regulamin sklepu

1.       Właścicielem sklepu internetowego www.decopatch.pl  jest firma ABRO Sp. z o.o. Sp.komandytowa z siedzibą w Warszawie, przy ul. Staniewickiej 7, 03-310 Warszawa. Zamówienia w sklepie Decopatch   mogą Państwo składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 w dni powszednie będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

2.       Zamówienia przyjmowane są na stronie www.decopatch.pl    za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia . Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia na adres e-mail podany w formularzu. 

3.       Kupujący powinien podać aktualny numer telefonu i adres e-mail , pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.

4.       Przyjęcie do realizacji zlecenia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania  pieniędzy na naszym koncie  bankowym w banku PKO BP SA.

 

                                                                                                                              23 1020 1026 0000 1502 0108 0076

   ABRO Sp. z o.o. Sp.komandytowa
ul. Staniewicka 7, 03-310 Warszawa

 

 

 

5.       Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, których nie da się potwierdzić i wzbudzają zastrzeżenia co do ich autentyczności.

6.       Sklep Decopatch.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny.

7.       W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.

8.       W przypadku większych zamówień sklep Decopatch.pl  zastrzega sobie prawo do realizacji ich w dłuższym okresie czasu niż określony w regulaminie (po uprzednim poinformowaniu zleceniodawcy drogą e-mail lub telefonicznie).

9.       Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. 

10.   Do każdego zamówienia dołączony jest paragon z kasy fiskalnej lub faktura VAT (do wyboru przez klienta podczas składania zamówienia).

11.   Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

12.   Ceny produktów jak i kosztów przesyłek obowiązują na terenie Polski. Wysyłki zagraniczne realizowane będą po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy       Kodeksu     Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 2). Na podstawie tej ustawy Klient ma prawo w terminie nie przekraczającym 10 dni od dnia dostarczenia przesyłki zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn. Dotyczy to towarów, które nie są wykonywane specjalnie na życzenie Klienta, spersonalizowane etc. Zwrócony w ten sposób towar musi zostać odesłany w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, musi być kompletny, nieuszkodzony i bez śladów użytkowania. Towar należy odesłać na własny koszt na adres Sklepu. Do przesyłki należy dołączyć chęć odstąpienia od umowy w formie pisemnej oraz dane konta, na które Sklep powinien zwrócić pieniądze. Zwrotowi nie podlegają koszty transportu przesyłki do Klienta. W ciągu 3 dni roboczych Sklep sprawdza spełnienie wymienionych powyżej warunków i po stwierdzeniu ich spełnienia wysyła Klientowi fakturę korygującą – oryginał i kopię. Klient odsyła podpisaną kopię faktury, a Sklep w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania zwraca pieniądze na konto podane przez Klienta. W przypadku  jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą  elektroniczną na adres: decopatch@abro.com.pl

13.   Towar wysyłamy tylko za przedpłatą za pośrednictwem:

Poczta Polska Priorytet  - 10 zł (płatność przelewem z góry, przesyłka

wielkogabarytowa - termin dostawy wg.  regulaminu Poczty Polskiej).

     Firma spedycyjna DPD   - 20 zł (termin dostawy - 24-48 godzin) .